دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی در فروشگاه حاضر موجود می باشد .

محل لوگو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته طراحی و دوخت

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساختمان

گزارش تخصصی هنرآموز رشته گرافیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تربیت بدنی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته هنرهای تجسمی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته خوشنویسی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقاشی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کامپیوتر

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی معماری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکترونیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکتروتکنیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تاسیسات

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساخت و تولید

گزارش تخصصی هنرآموز رشته حسابداری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی عمومی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته صنایع دستی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته چاپ

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کودکیاری

گزارش تخصصی دبیر فلسفه و منطق

گزارش تخصصی دبیر ادبیات فارسی

گزارش تخصصی دبیر کار و فناوری

گزارش تخصصی انباردار

گزارش تخصصی سرپرست خوابگاه

گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی و ورزش

گزارش تخصصی دبیر جغرافیا

گزارش تخصصی دبیر علوم تجربی

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی

گزارش تخصصی دبیر هنر

گزارش تخصصی دبیر تاریخ

گزارش تخصصی مشاور

گزارش تخصصی معاون و مربی پرورشی

گزارش تخصصی معاون فنی

گزارش تخصصی معاون آموزشی

گزارش تخصصی معاون اجرایی

گزارش تخصصی معاون عمومی

گزارش تخصصی مدیر

گزارش تخصصی مربی بهداشت

گزارش تخصصی خدمتگزار

گزارش تخصصی دبیر دینی عربی

گزارش تخصصی دبیر مطالعات اجتماعی و علوم اجتماعی

گزارش تخصصی دبیر ریاضی

گزارش تخصصی دبیر فیزیک

گزارش تخصصی دبیر شیمی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 43
 • بازدید دیروز : 995
 • بازدید کل : 722479

دانلودگزارش تخصصی آموزگاراستثنایی چگونگی ترغیب همکارانم در استفاده از روش تدريس مبتني بر فناوری اطلاعات ( IT ) برای حل اختلالات يادگيري .


دانلودگزارش تخصصی آموزگاراستثنایی چگونگی ترغیب همکارانم در استفاده از روش تدريس مبتني بر فناوری اطلاعات ( IT ) برای حل اختلالات يادگيري .

دانلودگزارش تخصصی آموزگاراستثنایی چگونگی ترغیب همکارانم در استفاده از روش تدريس مبتني بر فناوری اطلاعات ( IT ) برای حل اختلالات يادگيري .در قالب ورد وقابل ویرایش در22 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی

گردآوري اطلاعات(شواهد 1)

براي اين كه بتوانم درباره پرسشي كه مطرح كرده بودم اطلاعات دقيق تري به دست آورم تصميم گرفتم موضوع را با همكاراني كه صاحبنظر در اين زمينه هستند درميان بگذارم.

موضوع را با همكارانم در ميان گذاشتم. برخوردهاي آن ها متفاوت بود. تعدادي معتقد بودند كه بهتر است موضوع را با والدينش در ميان بگذاريد، شايد به كمك آن ها بتوان كاري انجام داد. بعضي ديگر معتقد بودند كه او هنوز موقعيت خود را درك نكرده و بهتر است صبر داشته باشيد تا مدتي بگذرد و او موقعيت خود را بشناسد. سپس آموزش او را شروع كنيد.

با مهناز هم صحبت كردم. او مي گفت كه مدرسه آمدن را دوست دارد و مي خواهد خواندن و نوشتن را ياد بگيرد.. براي اين منظور با والدين او تماس گرفتم. اما آن ها در دسترس نبودند و مهناز با پدربزرگ و مادربزرگش زندگي مي كرد. شروع به مطالعه و تحقيق كردم و عواملي را كه باعث بروز اختلالات رفتاري و يادگيري مهناز مي شود را بررسي كنم. به همين منظور با افراد متخصص و اساتيد دانشگاه ملاقات كردم، كتاب هاي تخصصي در زمينه روانشناسي كودك و اختلالات يادگيري مطالعه نمودم، نشريه هاي گوناگون از جمله فصلنامه تعليم و تربيت، فصلنامه پژوهشكده كودكان استثنايي، فصلنامه روانشناسي، رشد معلم، رشد تكنولوژي آموزشي، ...... را بررسي كردم. چكيده تحقيقات و پايان نامه ها را مطالعه نمودم. از طريق اينترنت در سايت هاي مختلف آموزشي و تربيتي و روانشناسي جستجو كردم. و تصمیم گرفتم اختلال یادگیری دیسلکسی وی را برطرف نمایم.

 

یافته های تحقیق

اختلال يادگيري ياديسلكسي يك اصطلاح كلي شامل گروهي ناهمگون ازدشواري هاي يادگيري مي‌شود كه به صورت مشكلات اساسي در گوش دادن، صحبت كردن، خواندن، نوشتن، استدلال كردن يا توانايي درك رياضي، تمركز و حافظه ظاهر مي‌شود. اين درحالي است كه مبتلايان به اين اختلال از نظر فيزيكي وهوش كاملاً سالم و عادي هستند، اين كودكان در گروه‌بندي‌ها با اعضاي گروه همكاري نمي‌كنند و نظم گروه را به هم مي‌ريزند. اغلب روي خواسته‌هايشان پافشاري مي‌كنند و نمي‌توان آن ها را به لحاظ منطقي قانع كرد. آن ها تمركز ندارند و مدام حواسشان پرت مي‌شود. در درك مفاهيم و برخي از كارهايي كه از آن ها خواسته مي‌شود ناتوان هستند و در نتيجه نمي‌توانند تكاليف خود را درست انجام دهند. بين چشم، دست و ساير اعضاي بدنشان هماهنگي لازم را ندارند. آنها علاقه‌اي نسبت به مفاهيم جديد و يا تغيير در شرايط معمول زندگيشان ندارند، در يادگيري شكل‌ها و رنگ‌ها دچار اشكال هستند و در درك مفهوم منطقي روابط بين‌ اشيا و پديده‌ها با مشكل مواجه مي‌شوند آنها علاقه‌اي به انجام كارهاي فكري مانند تكاليف مدرسه ندارند. از ديگر نشانه‌هاي اين بيماري مي‌توان به تشخيص ندادن چپ و راست، بالا و پايين، ناتواني در خواندن ساعت‌ها، مشكل در به ياد آوردن ترتيب ساعت‌هاي هفته، ماه‌ها، فصول، اختلالات گفتاري و ناتواني در ساختن جملات اشاره كرد. اين كودكان حروف نزديك به هم مانند ب، پ، ت، د، ف و... را با هم اشتباه مي‌كنند و به‌طور معمول حرف بي‌صدا را جايگزين حروف صدادار مي‌كنند. البته اين امر تصادفي است و گاهي هم كودك، كلمات را صحيح ادا مي‌كند. شخص مبتلا به خوانش‌پريشي كلمات را برعكس مي‌خواند، بعضي صداها را حذف مي‌كند و روخواني‌اش بريده‌بريده، نامفهوم و با شك و ترس است....

منابع مورد استفاده:

 1. آهنچيان، محمدرضا و ديگران.(1383)، گزارش تخصصی :راهبردي براي بهبود آموزش و تدريس، تهران، انتشارات رشد.

 2. اسپارك، برنارد. (1372)، آموزش در دوران كودكي، ترجمه محمد حسن نظري نژاد، مشهد، انتشارات آستان قدس رضوي، چاپ چهارم.

 3. ايراني، يوسف. بختياري، ابوالفضل. (1382)، روش تحقيق عملي(گزارش تخصصی )، تهران،

  نشر لوح زرين.

 4. پژوهش در حيطه كودكان استثنايي، فصلنامه پژوهشكده كودكان استثنايي، سال هفتم، شماره4، شماره پياپي 26.

 5. چكيده مقالات ششمين همايش انجمن مطالعات برنامه درسي ايران، (1385)، نشر سروش هدايت، چاپ اول.

 6. سيف نراقي، مريم. نادري، عزت الله. (1379)، نارسايي هاي ويژه در يادگيري (چگونگي تشخيص و روش هاي بازپروري)، تهران، انتشارات مكيال، چاپ اول.

 

دانلودگزارش تخصصی آموزگاراستثنایی چگونگی ترغیب همکارانم در استفاده از روش تدريس مبتني بر فناوری اطلاعات ( IT ) برای حل اختلالات يادگيري .در قالب ورد وقابل ویرایش در22 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی دراین قسمت خریدو دانلودکنید.

 


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما