دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی در فروشگاه حاضر موجود می باشد .

محل لوگو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته طراحی و دوخت

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساختمان

گزارش تخصصی هنرآموز رشته گرافیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تربیت بدنی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته هنرهای تجسمی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته خوشنویسی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقاشی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کامپیوتر

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی معماری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکترونیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکتروتکنیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تاسیسات

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساخت و تولید

گزارش تخصصی هنرآموز رشته حسابداری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی عمومی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته صنایع دستی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته چاپ

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کودکیاری

گزارش تخصصی دبیر فلسفه و منطق

گزارش تخصصی دبیر ادبیات فارسی

گزارش تخصصی دبیر کار و فناوری

گزارش تخصصی انباردار

گزارش تخصصی سرپرست خوابگاه

گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی و ورزش

گزارش تخصصی دبیر جغرافیا

گزارش تخصصی دبیر علوم تجربی

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی

گزارش تخصصی دبیر هنر

گزارش تخصصی دبیر تاریخ

گزارش تخصصی مشاور

گزارش تخصصی معاون و مربی پرورشی

گزارش تخصصی معاون فنی

گزارش تخصصی معاون آموزشی

گزارش تخصصی معاون اجرایی

گزارش تخصصی معاون عمومی

گزارش تخصصی مدیر

گزارش تخصصی مربی بهداشت

گزارش تخصصی خدمتگزار

گزارش تخصصی دبیر دینی عربی

گزارش تخصصی دبیر مطالعات اجتماعی و علوم اجتماعی

گزارش تخصصی دبیر ریاضی

گزارش تخصصی دبیر فیزیک

گزارش تخصصی دبیر شیمی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 748
  • بازدید دیروز : 700
  • بازدید کل : 592684

گزارش تخصصی معاون اجرایی آموزشگاه چگونگی آموزش نحوه استفاده صحیح از اینترنت به دانش آموزانم .


گزارش تخصصی معاون اجرایی آموزشگاه چگونگی آموزش نحوه استفاده صحیح از اینترنت به دانش آموزانم  .

گزارش تخصصی معاون اجرایی آموزشگاه چگونگی آموزش نحوه استفاده صحیح از اینترنت به دانش آموزانم .در قالب ورد وقابل ویرایش در26 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی

یافته های تحقیق :

اینترنت تا کنون تاثیر بسیار عمیقی بر جوامع امروزی گذاشته است. تاثیری معادل اختراع ماشین و تلفن و ... بر زندگی روزانه انسانها گذاشت.

اینترنت دارای دو مولفه اصلی است ؛ میزان اطلاعات در دسترس و دوم سرعت انتقال این اطلاعات.

در طول تاریخ ، اطلاعات همواره یک ابزار بسیار قدرتمند برای جهت دهی به اجتماع و همچنین معرفی جامعه است. در دوران باستان ، تنها روحانیون و ثروتمندان به اسناد مکتوب دسترسی داشتند. با اختراع ماشین چاپ امکان گسترش دانش و اطلاعات جمع آوری شده به افراد بیشتری فراهم شد که از تاثیر انتشار این اطلاعات و علوم در تغییر جوامع از کشاورزی به صنعتی نمی توان چشم پوشید.

در حال حاضر با ظهور کامپیوتر و اینترنت ، تغییر جهت به سوی جامعه اطلاعاتی با تاکید بیشتری بر جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات و درک مطالب رخ داده است.

اما متاسفانه مدارس ما در آماده سازی جوانان برای موقعیت های کاری کامپیوتر محور ، عقب مانده است. به طوری که کارشناسان قادر به پیش بینی وضعیت تقاضای کار در 10 سال آینده نمی باشند. اینترنت یک فرصت عالی و یک چالش واقعی برای آموزش و پرورش ما ایجاد کرده است.

و البته از طرفی هم به صورت یک منبع جامع اطلاعاتی و جهانی به صورت یکسان در دسترس دانش آموزان و کارکنان آموزشی می باشد. همه ی اینها موجب تمرکز نیاز آموزش و پرورش در استفاده رسمی از اینترنت شده است.

امروزه باید مسائلی چون استفاده صحیح و ایمن ، رعایت آداب و قوانین کپی رایت و عدم سرقت ادبی و کسب مهارت ارزیابی سایت ها را همچون مسائل درسی به دانش آموزان و دانشجویان آموخت.به عبارتی بهتر است آموزش استفاده از اینترنت در قالب یک درس در برنامه های درسی تزریق شود.

به این منظور ابتدا لازم است معلمان و مدیران ، آموزش ببینند.

در گذشته بین زمان مدرسه و زمان غیر مدرسه مرز وجود داشت اما امروزه با وجود آزمون های آنلاین و خدمات آنلاین آموزشی .. این شرایط عوض شده است. که این جریان ، زمان انجام تکالیف منزل فرزندانمان را کاهش داده و باعث جذاب تر شدن و آسان تر شدن آموزش های گذشته شده است.

در گذشته در مدارس مجموعه ی متن ها ، مقالات ، کتاب ها و اطلاعات به صورت دسته بندی شده مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه با جستجوی یک موضوع ، مجموعه ای از اطلاعات را به شما معرفی می کند که ممکن است برخی از این یافته ها از نظر محتوایی باهم متناقض باشند. اطلاعات همچون سیال است و مدام در حال تغییر است و همین برای مدارس یک چالش ایجاد کرده است.بخشی از مسئولیت آموزش و پرورش همراه شدن با تغییرات و پیشرفت ها می باشد

کامپیوتر ، اینترنت ، ایمیل و صرفه جویی در زمان و انرژی با خرید آنلاین ، پرداخت قبض ها و صورت حساب ها ، پیگیری و ارتباط با اعضای خانواده و فامیل و دوستان در هر کجای دنیا از طریق جستجوی آنلاین ، درخواست فرم ها و اسناد و همچنین پیدا کردن اطلاعاتی که فقط در کتابخانه می شد آنرا یافت ، استفاده از دانش نامه ها و مراجع دیگر به شدت زندگی همه مارا تحت الشعاع قرار داده است.

اکنون دانش آموزان یک منبع بسیار جامع و یک محیط جذاب برای فعالیت های مشترک با دوستان در زمینه های مورد علاقه شان در دستان خود دارند. اما همه این مزایا تنها از طریق استفاده درست و مناسب از اینترنت تحقق می یابد. بدین منظور دانش آموزان می بایست مهارت های اساسی مورد نیاز برداشت اطلاعات از منابع موجود در اینترنت و ارزیابی سایت ها را بیاموزند.

اینترنت یک ابزار است. بیایید با آموزش صحیح بهترین بهره برداری را از آن کنیم.

اينترنت فضايي مجازي و بسيار گسترده است که استفاده از آن روز به روز در حال افزايش مي باشد. اينترنت در ابتدا با هدف تبادل اطلاعات از به هم متصل شدن چند شبکه ي کامپيوتري در ارتش ايالات متحده ي آمريکا متولد شد و بعد از آن به بخشهاي خصوصي آن کشور و کشورهاي ديگر رسيد. در سال 1372 به همت مرکز تحقيقات فيزيک نظري تهران اينترنت وارد ايران شد. در حال حاضر موارد استفاده از اينترنت بسيار زياد شده و روز به روز هم در حال افزايش است. حال که اين تکنولوژي را وارد کرده ايم بايد در اين زمينه آموزشهاي لازم را هم به کاربران آن بدهيم و سياستهاي فرهنگي جامعه را براي استفاده صحيح از آن تطبيق دهيم تا کمتر شاهد آسيب پذيري در اين زمينه باشيم. در حال حاضر فرهنگ استفاده از اينترنت به کاربران آموزش داده نشده است. چرا که بايد در اينترنت هدفمند وارد شد و استفاده کرد.

يکي از مهمترين عوامل فرهنگ سازي خود وب سايتهاي اينترنتي هستند که بايد سازماندهي شوند و کنترل لازم روي آنها اعمال شود که متأسفانه در حال حاضر قوانين مشخصي براي وب نويسان تعريف نشده است.

مزایا و معایب اینترنت برای نوجوانان:

جذابیت استفاده از اینترنت و کامپیوتر به خاطر غرق شدن در دریایی از ارتباطات و اطلاعات است دنیایی رویائی که تنها با فشردن چند دکمه به آرامی به ان قدم می گذاریم در این بین کودکان، نوجوانان و جوانان بیش از دوره سنی دیگر شیفته جستجو و برقراری ارتباط با دنیای جدید هستند و تردیدی نیست که ذهن پویای آنان مستعد گرایش به سوی مشکلی که اساس گزارش تخصصی من در مدرسه شاهد قرار گرفت چگونگی برخورد دانش آموزان با همین پدیده ی جذاب ارتباطات اینترنتی است که پلی میان مطالب قدیمی و ایستای کتابهای درسی و دنیای نوظهور اطلاعات علمی می باشد در استفاده از شبکه های اینترنتی توسط دانش آموزان مشکلاتی پیش می آید که به آنها اشاره می نمائیم. البته مزایایی هم مورد بحث است که ذکر می گردد....

منابع و ماخذ

فرهنگنامه کودکان و نوجوانان- تاریخچه آموزش و پرورش ایران

گسترش اینترنت در جهان- حاکمیت و حکومت بر اینترنت- اینترنت ایران و عرصه اطلاعات- ترجمه مهدی صمدی

تأثیر سازنده اینتر نت بر اخلاق کاربران- میترا دیلمقانی- سید یلیرضا حجازی

آسیب های فرهنگی پژوهشی اینترنت- جهانگیر عیسی- 20/8/88

اسلوین جیمز (1380) اینترنت و جامعه- عباس گیلوردی و علی رادباوه

ضرورت توجه به تکنولوژی های نوین در آموزش و پرورش- علیرضا مرآتی- مرضیه خمیس آبادی 88

تازه های آماری کاربرد اینترنت در دنیا- 31 دسامبر 2009

مطالعه تأثیر استفاده از اینترنت بر رفتار اطلاع یابی- اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران- 1383

گزارش تخصصی معاون اجرایی آموزشگاه چگونگی آموزش نحوه استفاده صحیح از اینترنت به دانش آموزانم .در قالب ورد وقابل ویرایش در26 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی دراین قسمت خریدو دانلودکنید.

 

 

 

 

 

 


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما