دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی در فروشگاه حاضر موجود می باشد .

محل لوگو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته طراحی و دوخت

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساختمان

گزارش تخصصی هنرآموز رشته گرافیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تربیت بدنی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته هنرهای تجسمی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته خوشنویسی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقاشی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کامپیوتر

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی معماری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکترونیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکتروتکنیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تاسیسات

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساخت و تولید

گزارش تخصصی هنرآموز رشته حسابداری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی عمومی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته صنایع دستی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته چاپ

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کودکیاری

گزارش تخصصی دبیر فلسفه و منطق

گزارش تخصصی دبیر ادبیات فارسی

گزارش تخصصی دبیر کار و فناوری

گزارش تخصصی انباردار

گزارش تخصصی سرپرست خوابگاه

گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی و ورزش

گزارش تخصصی دبیر جغرافیا

گزارش تخصصی دبیر علوم تجربی

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی

گزارش تخصصی دبیر هنر

گزارش تخصصی دبیر تاریخ

گزارش تخصصی مشاور

گزارش تخصصی معاون و مربی پرورشی

گزارش تخصصی معاون فنی

گزارش تخصصی معاون آموزشی

گزارش تخصصی معاون اجرایی

گزارش تخصصی معاون عمومی

گزارش تخصصی مدیر

گزارش تخصصی مربی بهداشت

گزارش تخصصی خدمتگزار

گزارش تخصصی دبیر دینی عربی

گزارش تخصصی دبیر مطالعات اجتماعی و علوم اجتماعی

گزارش تخصصی دبیر ریاضی

گزارش تخصصی دبیر فیزیک

گزارش تخصصی دبیر شیمی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 430
  • بازدید دیروز : 700
  • بازدید کل : 595262

گزارش تخصصی معاون آموزشی مدرسه چگونگی برطرف کردن رنج درونی سیاوش که منجر به بروز رفتارهای نابه هنجاردر وی بود .


گزارش تخصصی معاون آموزشی مدرسه چگونگی برطرف کردن رنج درونی سیاوش  که منجر به بروز رفتارهای نابه هنجاردر وی بود  .

گزارش تخصصی معاون آموزشی مدرسه چگونگی برطرف کردن رنج درونی سیاوش که منجر به بروز رفتارهای نابه هنجاردر وی بود .در قالب ورد وقابل ویرایش در 24صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی

گردآوری اطلاعات شواهد(1)

ابتدا رفتارهای سیاوش را زير نظر گرفتم وبه دقت مشاهده می کردم . یکی از دبیرانش می گفت :وقتی برای اولين بار به كلاس رفتم از فراگيران خواستم خودشان را معرفی نمايند . وقتی به ( سیاوش ) رسيدم ديدم با صدای بلندی خود را معرفی نمود. به طوری كه با اين كار خود ديگر دانش آموزان را نيز متوجه خود ساخت. و وقتي ديگر دانش آموزان خود را معرفی مي كردند او به شكلی مي خواست آنها را مسخره نمايد . وقتی ديگر دانش آموزان در اوقات فراغت با يكديگر صحبت مي كردند ايشان مي گفت كه سر و صدا نكنيد . من حوصله سرو صدای شما را ندارم و سرم را به درد می آوريد. سیاوش با ديگر دانش آموزان دعوا می كرد ودانش آموزان دائماً از او نزد من شكايت می كردند. هنگامی که خودم جهت سرکشی در ساعاتی که دبیر حضور نداشت به کلاسی که سیاوش در آن بود می رفتم وقتی در روی تخته مطلبی می نوشتم او صدا در می آورد. و ديگر دانش آموزان را اذيّت می كرد بطوريكه نظم كلاس را بر هم می زد ود رچنين محيطی آموزش امكان پذ ير نبود. بعد از چند روز در زنگ تفریح در مورد سیاوش از دبیران دیگر سوال كردم ایشان گفتند كه سیاوش از اول چنين بوده است ولي چون بيماری سردرد دارد بهتر است كه شما هم كارش نداشته باشید. سیاوش دانش آموزی بی ادب ، پررو، شلوغ، تنبل وبيمار است . ولی چون بيماری سردرد دارد بهتراست كه به حال خود رهايش كنيد . سپس پدر ايشان را به آموزشگاه دعوت نمودیم. از او پرسيدیم رفتار سیاوش در خانه چگونه است ؟ ايشان گفتند : كه ما از دست او به تنگ آمده ايم . به حرف های ما گوش نمی دهد . بد اخلاق است. به در سهايش توجه نمی كند . ودر نهايت گفت : كه ايشان بيماری سردرد دارد و هنگاميكه هوا سرد است بهتر است كه در زنگ تفریح در كلاس بماند. از ايشان پرسيدم كه آيا برای درمان سردرد ايشان اورا به پزشك برده ايد ؟ ايشان جواب داد كه چند ين بار برده ايم ولی خوب نشده است.وقتی به خاطر كار نابهنجارش به او تذكر می دادیم ايشان با لحن بدی جواب می داد. يك روز از اوخواستم كه به خاطر بی ادبی اش ، از دانش آموزان دیگر معذرت بخواهد ولی ايشان معذرت نخواست هر چه اصرار كردم فايده ای نكرد و ايشان مغرورانه به ما نگاه می كرد باصحبت درموردمشکل به این نتیجه رسیدم كه اين دانش آموز تقصيری ندارد! بلكه روابط غلط خانوادگی ، او را به اين شكل بار آورده است در واقع ايشان دارای مشكل رفتاری ورواني است كه بايد حل شود. ابتدا مسئله را با يكی از استادان در ميان گذاشتم و ايشان راهنمايی های لازم را جهت حل مشكل ارائه نموند . سپس با دو تن از همکاران باسابقه در اين زمينه مشورت كردم اينها نيز راهنمايهای لازم را عرضه داشتند . بعد به د نبال كتابهای روانشناسی اختلالهای رفتاری، روانشناسی رشد ، روابط انساني در آموزشگاه واصلاح رفتار تحقيقاتي كه در اين زمينه انجام گرفته بود مورد مطالعه قرار دادم تا ببينم مشكل را چگونه مي توانم حل نمايم . در واقع من خودم را چگونه تغيير دهم تا رفتارهاي سیاوش تغيير كند.او دانش آموزی است كه رفتارهای ايشان مغاير با مقررات كلاس ومدرسه می باشد . از جمله مشاهدات و اطلاعات بدست آمده در زير ارائه مي گردد:

1 - دانش آموز( سیاوش )هر روز دانش آموزان را مسخره می كند.

2- هر روز با دانش آموزان دعوا می كند.

3- معمولاً احساس سردرد می كند.

4- معمولاً دركلاس صدای حيوانات را در می آورد.

5- در خانه و مدرسه بد اخلاق است.

6- از نظر درسی ضعيف است.

7- بی حوصله است.

8- روابط والدين با او غلط بوده است.

9- دبیران به او توجه لازم را نكرده اند.

10- دبیران به تفاوتهای فردی ايشان توجه نكرده اند.

11- دانش آموزی پرروو مغرور است.

تجزيه و تحليل وتفسيرها:

سیاوش نوجوانی است پرخاشگر كه در گوشه كلاس می نشيند با صدای بلند خود را معرفی می كند. ديگران را مسخره مي كند، بيشتر مواقع سرش درد مي كند .حتي با دبیر خود لج باز است و مزاحمت ايجاد مي كند. او بد اخلاق است از نظر درسي ضعيف است . بي حوصله ا ست . پررواست . به ديگران حسودی مي كند.با بررسي رفتار هاي سیاوش اين سوال ايجاد گرديد كه چرا اين چنين مي كند؟ هدف او از اين كارها چيست؟ با اين كارها مي خواهد چه بگويد؟ چه عللي باعث شده كه خود را به اين صورت مطرح كند.به نظر مي رسد زمان خاصی براي بروز نا بهنجاری های او وجود ندارد واو در موقعيت های مختلف از خود رفتارهاي نا بهنجار را نشان مي دهد . واز اينكه نظم كلاس به هم مي خوردخوشحال می شودواین واقعاً ناراحت كننده است . ولی تحقيقات متعددنيز نشان می دهند كه با نوجوان بايد با ملايمت ومحبت رفتارنمود . ونبايد دانش آموزان تنبيه يا تحقير شوند....

 

گزارش تخصصی معاون آموزشی مدرسه چگونگی برطرف کردن رنج درونی سیاوش که منجر به بروز رفتارهای نابه هنجاردر وی بود .در قالب ورد وقابل ویرایش در 24صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی دراین قسمت خریدو دانلودکنید.

 


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما