دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی در فروشگاه حاضر موجود می باشد .

محل لوگو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته طراحی و دوخت

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساختمان

گزارش تخصصی هنرآموز رشته گرافیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تربیت بدنی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته هنرهای تجسمی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته خوشنویسی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقاشی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کامپیوتر

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی معماری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکترونیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته الکتروتکنیک

گزارش تخصصی هنرآموز رشته تاسیسات

گزارش تخصصی هنرآموز رشته ساخت و تولید

گزارش تخصصی هنرآموز رشته حسابداری

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نقشه کشی عمومی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته صنایع دستی

گزارش تخصصی هنرآموز رشته چاپ

گزارش تخصصی هنرآموز رشته کودکیاری

گزارش تخصصی دبیر فلسفه و منطق

گزارش تخصصی دبیر ادبیات فارسی

گزارش تخصصی دبیر کار و فناوری

گزارش تخصصی انباردار

گزارش تخصصی سرپرست خوابگاه

گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی و ورزش

گزارش تخصصی دبیر جغرافیا

گزارش تخصصی دبیر علوم تجربی

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی

گزارش تخصصی دبیر هنر

گزارش تخصصی دبیر تاریخ

گزارش تخصصی مشاور

گزارش تخصصی معاون و مربی پرورشی

گزارش تخصصی معاون فنی

گزارش تخصصی معاون آموزشی

گزارش تخصصی معاون اجرایی

گزارش تخصصی معاون عمومی

گزارش تخصصی مدیر

گزارش تخصصی مربی بهداشت

گزارش تخصصی خدمتگزار

گزارش تخصصی دبیر دینی عربی

گزارش تخصصی دبیر مطالعات اجتماعی و علوم اجتماعی

گزارش تخصصی دبیر ریاضی

گزارش تخصصی دبیر فیزیک

گزارش تخصصی دبیر شیمی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 614
  • بازدید دیروز : 566
  • بازدید کل : 590144

دانلودگزارش تخصصی سرپرست خوابگاه چگونگی بالابردن سطح تفکرمعنوی درخوابگاه و برنامه پیشگیری از جنگ نرم و آسیب های اجتماعی .


دانلودگزارش تخصصی سرپرست خوابگاه چگونگی بالابردن سطح تفکرمعنوی درخوابگاه و برنامه پیشگیری از جنگ نرم و آسیب های اجتماعی  .

دانلودگزارش تخصصی سرپرست خوابگاه چگونگی بالابردن سطح تفکرمعنوی درخوابگاه و برنامه پیشگیری از جنگ نرم و آسیب های اجتماعی .در قالب ورد وقابل ویرایش در29 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی

پیشینه پژوهش :

با نگاهی به حیات اجتماعی بشر، روشن می‌شود که پدیده مد همیشه در تاریخ بشر بوده و منحصر به دوره معاصر نیست، با نگاهى به تاریخ ایران، در عصر سلطنت فتحعلى شاه و ناصرالدین شاه که پاى ایرانیان به فرنگ باز شد، تا عصر رضا شاه، فصل متفاوتى در مدگرایى ایرانیان گشوده شد. از آن زمان که رضا شاه، نحوه و شکل لباس پوشیدن مردم ایران را تغییر داد، تاکنون، مُدهاى مختلف در ایران رایج گردیده است. ( خسروی زاده ، 1388 )

مد يك نهاد اجتماعي است يعني شبكه‌اي از روابط اجتماعي كه متضمن ارزشها و هنجارهاست و نيازي را برآورده مي‌كند، مدگرايي حاصل زندگي انسان معاصر نيست . بلكه در تمام دوران زندگي بشر بوده و هست و خواهد بود. ( حیدری ، 1376 )

نتایج تحقیق نشان می دهد که میزان سواد مادران ، میزان درگیری شغلی جوانان ، میزان رفاه اقتصادی خانواده ، میزان درگیری شغلی پدران ، میزان استفاده از رسانه‌هایی همچون تلویزیون و ماهواره ، میزان تعلق دینی بر مدگرایی تأثیر گذار هستند؛ و جنسیت پاسخ‌دهندگان ، سن پاسخ‌دهندگان ، سطح سواد پاسخ‌دهندگان ، سن والدین، سواد پدر ، درگیری شغلی مادربا مدگرایی آنان رابطه معنی داری وجود ندارد. ( خسروی زاده ، 1387 )

بسیاری از شرکت‏های تجاری و تولیدی برای اینکه تعدادی از مردم، محصولات نشان‏دار آنها را مصرف کنند، هزینه‏ های هنگفتی می ‏پردازند. برای نمونه، در ساخت فیلم‏ها و سریال‏ها و مسابقات ورزشی، به عنوان حامی مالی برخی اشخاص حقیقی و حقوقی سرمایه گذاری می‏کنند تا برای چند لحظه، نشان آن شرکت به نمایش درآید.جریان‏های فکری، بیشتر از راه مد و تبلیغ باورهای خاستگاه خود، حضور و گسترش می‏یابند. ( شکوهی ، 1388 )

بعضی افراد علت تقلید مد را جلب توجه و جذب افراد می دانند چون کمبود توجه و عقده روانی دارند وبا اینکار می خواهند خود را نشان دهند و بعضی ها نشان از پیشرفت و توسعه می دانند چون نمی توانند الگو و روش پیشرفت آنها را کسب کنند ادای آنها را در می آورند. (مسعودی 1388 : 16 )

نتایج تحقیق باقری نژاد ( 1380 ) نشان می دهد که از بين عواملي كه با مدپرستي رابطه معني داري داشته اند، مي توان به موارد ذيل اشاره كرد: رشته تحصيلي دانش آموز ، ميزان مذهبي بودن دانش آموز، بعد خانواده دانش آموز ، ميزان مراجعه والدين به مدرسه،اعتراض والدين و اوليا مدرسه به شكل پوشش و سبك آرايش دانش آموزان، مرتبه شغلي پدر ، درآمد والدين، پايگاه اجتماعي والدين ، مدپرستي والدين .

معید فر ، ضمن تحقیقی در مورد مدگرایی ، چهار مؤلفه ی امور خانوادگی ، مدگرایی شخصی در حوزه بدن ، مدگرایی اندیشه ای و مدگرایی کنشی را تعیین کرده است و برای هرکدام از مؤلفه ها شاخص هایی مشخص نموده است که عبارتند از امور خانوادگی : روابط خانوادگی ، تفریح ، کالاهای مورد استفاده ، فعالیت های اوقات فراغت و غذا ) مدگرایی در حوزه بدن : مدگرایی در مو ، لباس ، آرایش و اندام ، مدگرایی در اندیشه : مدگرایی در عقیده ، مدگرایی کنشی : مدگرایی رفتاری می باشد . و متغیر وابسته مدگرایی است که برای سنجش آن ، میزان پیگیری فرد در باره ی آخرین نوع لباس ، آخرین نوع مدل مو ، آخرین نوع آرایش صورت ، آخرین نوع وضعیت اندام ، آخرین نوع تفریح و فعالیت های اوقات فراغت ، آخرین نوع روابط خانوادگی ، آخرین نوع خوراک و آخرین نوع عقاید افراد ، آخرین نوع عمل و سلوک افراد یا گرو ههای مرجع و نیز میزان پیروی فرد از این الگوها بررسی می شود. معید فر ( 1386 : ص 7 )

از نظر حیدری نیز شاخص پیروی از مد ، مصرف کالا ، فکری و رفتاری در این تحقیق شاخص پیروی از مد ، از تلفیق چهار متغیر آگاهی از مد روز ، مدت زمان پیروی از مد ، تبعیت از گروه های مد گرا و علت پیروی از مد ساخته شده است. ( حیدری ، 1387 : 87 )

شجاعی زند ( 1384 ) طی مقاله ای تحت عنوان « مدلی برای سنجش دینداری در ایران » ابعاد دین را از دید گاه جامعه شناسان و روانشناسان مورد بررسی قرار داده و در نهایت سه وجه ( معرفتی ، عاطفی ، عملی ) برای دین تعیین نموده و معید فر ، ضمن تحقیقی در مورد مدگرایی ، چهار مؤلفه ی امور خانوادگی ، مدگرایی شخصی در حوزه بدن ، مدگرایی اندیشه ای و مدگرایی کنشی را تعیین کرده است و برای هرکدام از مؤلفه ها شاخص هایی مشخص نموده است که عبارتند از امور خانوادگی : روابط خانوادگی ، تفریح ، کالاهای مورد استفاده ، فعالیت های اوقات فراغت و غذا ) مدگرایی در حوزه بدن : مدگرایی در مو ، لباس ، آرایش و اندام ، مدگرایی در اندیشه : مدگرایی در عقیده ، مدگرایی کنشی یا مدگرایی رفتاری می باشد .

ارائه اطلاعات( شواهد يك):

گردآوری اطلاعات اغلب از طریق چهار روش میسر می شود. این چهار روش عبارتند از: مصاحبه، مشاهده، پرسش نامه و اسناد و ارقام. هر یک از این چهار روش کاربرد ها و ویژگی هایی دارند که لازم است اقدام پژوهان پیش از آغاز و گزارش تخصصی با این روش ها آشنایی کافی را کسب کنند. این که چه روشی یا فنونی در گزارش تخصصی کاربرد دارد بستگی به موضوع و هدف آن پژوهش دارد. همه اطلاعاتی که جمع آوری می شود شواهد لازم برای اثبات یا رد چیزی نیستند. به بیان دیگر داده ها (اطلاعات) مترادف با شواهد نیستند. شواهد داده هایی هستند که بدان وسیله می توانیم درباره ی تغییرات چیزی یا رخدادی داوری کنیم پس برای اثبات یا رد چیزی باید شواهد قابل قبول داشته باشیم.

به مد راه رفتن پديده اي است كه در جامعه ي ما وجود دارد و همه يا بيشتر نوجوانان و جوانان علاقه دارند مطابق مد راه بروند و يا حداقل از قافله مد عقب نمانند و بتوانند به روز باشند براي مثال وقتي وارد خوابگاه مي شدم تعدادي از دانش آموزان با موهاي ژل زده و گاهي آرايش خفيف در صورت در مقابلم مي نشستند و مدام خود را در آينه برانداز مي كردند.همچنین در داخل کمد ها و لابه لای کتاب هایشان عکس هایی از بازیگران و شخصیت های بیگانه دیده می شد. از اینکه آن اشخاص را الگوی خود قرار می دادند باعث ناراحتی من میشد. وقتی در خوابگاه با آنها مصاحبه می کردم. آنها شخصیت هایی را در زندگی الگوی خود قرار داده بودند که از لحاظ فرهنگی با آنها بیگانه بودند....

منابع

- انبارکی ، میترا ، جوانان و مد در ایران ( 1389 )، مجله اینترنی فصل نو،( 1389 ) ، سال پنجم، شماره 54 ، ص 16

- باقری نژاد ، مرتضی ( 1380 ) بررسي جامعه شناختي مدگرايي دانش آموزان پايه هاي دوم و سوم دبيرستانهاي پسرانه شهر كرمان ، پایان نامه کارشناسی ارشد ،سال 1380 ، دانشگاه شهید با هنر کرمان

- حسینی شاهرودی ، سید مرتضی (1390 ) ،ابعاد دین

- حیدری ، محمدرضا ( 1376 ) پژوهشي در پديده مدگرايي جوانان ، پایان نامه کارشناسی ارشد ، سال 1376 ، دانشگاه فردوسي مشهد

- خسروی زاده، ادریس( 1387 )، بررسی جامعه شناختی مدگرایی .

- سراج زاده سید حسین ( 1387 )، بررسی رابطه دینداری با احساس آنومی و کجروی در میان نمونه ای از دانشجویان، مجله مسائل اجتماعی ایران، سال 16 ، شماره 63 ، ص 63

 

دانلودگزارش تخصصی سرپرست خوابگاه چگونگی بالابردن سطح تفکرمعنوی درخوابگاه و برنامه پیشگیری از جنگ نرم و آسیب های اجتماعی .در قالب ورد وقابل ویرایش در29 صفحه بهترین نمونه درفضای مجازی دراین قسمت خریدو دانلودکنید.

 


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دانلود گزارش تخصصی نمونه گزارش تخصصی کلیه پست های سازمانی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما